درباره آرک ْ مَت


 

مفهوم تجارت و خرید‌وفروش در گذشته، همواره مستلزم حضور فیزیکی بوده و هر دو عامل شکل‌دهنده تجارت –خریدار و فروشنده- می‌بایست محصول را از نزدیک مشاهده می‌کردند و سپس تصمیم به خرید یا عدم آن می‌گرفتند. "تجارت آنلاین"، واژه‌ای با قدمتی چندین ساله است که در جهت بهبود این ارتباط دوسویه، صرفه‌جویی در زمان و افزایش کیفیت محصول ایجاد گردیده‌است.

در کشور ما ایران،  نیز این مهاجرت به سمت خریدو‌فروش آنلاین در دهه اخیر، روندی صعودی داشته که با افزایش امنیت خرید، ایجاد امکان مرجوع کردن کالای خریداری‌شده و ارتباط بی‌واسطه بین فروشنده و خریدار، علاوه بر رشد خریدوفروش آنلاین، رضایت طرفین معامله نیز بیش از پیش حاصل شده‌است.

درعین‌حال، با افزایش متقاضیان سرمایه‌گذاری در مسکن و عدم هماهنگی این میزان تقاضا با روند سنتی ساخت‌وساز، شاهد ایجاد خلأ بزرگی میان سرمایه‌گذار (کارفرما)، طراح (مجری) و تأمین‌کنندگان مصالح هستیم.

"آرک‌مت" با هدف ایجاد ارتباط میان این سه ضلع ساخت‌وساز در بستری آنلاین، فضایی را فراهم نموده تا فروشندگان مصالح، بتوانند به راحتی و در محیطی امن، کالاهایشان را در معرض دید دیگران گذاشته و از سویی دیگر، طراح و کارفرما در کمترین زمان و با قیمتی مناسب، محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.

در پلتفرم آرک‌مت هر فروشنده، صفحه‌ای مختص به خود را دارد که امکان ایجاد نمایشگاهی مجازی از محصولات، فروش کالا، نمایش نمونه‌های اجرا شده و امکان ثبت مقالات اختصاصی را به هر فرد و شرکت می‌دهد. تمامی فروشندگان می‌توانند صفحه فروشگاه مجازی خود را با دیگران و در دیگر پلتفرم‌های ارتباط آنلاین به اشتراک بگذارند. هم‌چنین امکان تبلیغ نیز در وب‌سایت آرک‌مت برای تمامی تأمین‌کنندگان کالا فراهم شده‌است.

 

شما در آرک‌ مت تنها نیستید! 

خریداران کالا نیز هم‌چون فروشندگان –ولی با فضایی متفاوت- صفحه مخصوص خودشان را دارند. آن‌ها به راحتی می‌توانند با جستجوی فروشندگان، نوع مصالح موردنیاز و چینش بر اساس قیمت، امتیاز یا میزان بازدید، محصول موردنظر خود را پیدا کرده، با دیگر محصولات مقایسه کنند و در نهایت، آن را مستقیم و بی‌واسطه از فروشندگان سفارش دهند.

ما در "آرک‌مت" بر این باوریم که چنین پلتفرمی در بستر آنلاین، نیازمند مشارکت تمامی فعالان حوزه ساختمانی است تا به هدف غایی خود که ایجاد ارتباطی بدون واسطه میان خریداران، طراحان و تأمین‌کنندگان مصالح، در محیطی امن و با صرف حداقل زمان است، برسیم؛ به همین دلیل از شما دعوت به عمل می‌آوریم تا بتوانیم فصلی جدید را در این عرصه شروع کنیم.

 

برای ورود به جمع آرکْ مَت اینجا را کلیک کنید

 

پاسخگوی شما هستیم

info@archmatt.com

00 443 43 902